Nagypáli nyugdíjasok családi napja

A Nagypáli Nyugdíjasok Közössége Egyesület szervezésében szeptember 3-án családi napot tartottunk az ÖKO-völgyben. Ezen az eseményen egyben egyesületünk kétéves születésnapját is ünnepeltük, finom ebéd és kellemes itókák mellett fotó- és video montázsok segítségével elevenítettük fel az elmúlt időszak történéseit.

Ezen a meleg nyári napon már reggeltől megindult a készülődés, Németh Feri főszakács és segítője Balla Laci bácsi jóvoltából rendkívül ízletes, különleges babgulyás rotyogott a kondérban, a tagtársaink pedig az édes és sós sütemények tárházával biztosították az ebédhez a desszertet. Miközben egyre többen érkeztek a terített asztalokhoz, szólt a zene, vidáman beszélgettünk, bőven fogyott az ízletes ételekből, az egyéb folyékony helyi termékekből sem volt hiányunk. Rendezvényünket délután megtisztelte a község polgármestere is, később még rövid időre szlovákiai vendégei is ellátogattak hozzánk. Estefelé szalonnát sütöttünk, jó borokat kortyolgatva sötétedésig nótáztunk. Ez a sikeres rendezvény is bizonyítja, hogy egyesületünk eredményesen működik, a fiatal nyugdíjasok csapata összetartó erő a falu életében, a közösségi élet formálásában.

  • nycsaladi1_2016
  • nycsaladi2_2016
  • nycsaladi3_2016
  • nycsaladi4_2016
  • nycsaladi5_2016