Büszkék vagyunk jól tanuló diákjainkra

A helyi média az idén is közzétette a zalai színötösöket, a 2014/2015-ös tanévben 609 diák jelentkezett a meghirdetett pályázatra. Az önkormányzat a községben élő, kiemelkedő tanulmányi teljesítményt nyújtó diákokat a „falu legjobb tanulója” oklevéllel, és 10 ezer Ft-os vásárlási utalvánnyal jutalmazta, melyet az érintettek ünnepélyes keretek között a fesztiválon vehettek át.

Külön öröm számunkra, hogy a díjazott 14 tanuló között középiskolás is volt, és van olyan család a faluban, akinek három gyermeke is részesült elismerésben. Gratulálunk jó tanulóinknak, további sok sikert kívánunk és bízunk abban, hogy díjazottak száma a jövőben még gyarapodni fog. Az elismerésben részesült tanulók: 

 • Antal Patrik
 • Bíró Zoé Regina
 • Györgyfalvai Ádám
 • Hári Fruzsina
 • Kovács Ákos
 • Kovács Lőrinc
 • Kovács Virág
 • Köcse Réka
 • Köcse Roland
 • Rohonczy Rajmund
 • Salánk Petra Karolina
 • Simon Liliána Anna
 • Simon Róbert
 • Sifter Dániel
 • jotanulok2_2015
 • jotanulok3_2015
 • jotanulok4_2015
 • jotanulok5_2015
 • jotanulok6_2015